| vasy24 a întrebat:

Peste o luna am banchetul(sunt in clasa a-VIII-a). si as vrea sa-mi spuneti ce tinuta pot sa am la banchet (Poze, linkuri)... Tin sa mentionez ca este la un restaurant de lux.

6 răspunsuri:
| Gabriela2011 a răspuns:

Mai intai sa ne zici daca esti baiat sau fata tongue

| coralia_5862 a răspuns:

Http://static.starshiners.ro/......353-lo.jpg ...este foarte eleganta si merg perfect cu niste pantofi sau botine negre. http://www.starshiners.ro/......0x0-hi.jpg asta e daca ai un bust mai mare si nu conteaza daca esti putin mai plinuta;) cred ca ti s-ar potrivi mai mult cea neagran este foarte luxoasa :P sa ai un banchet fericit alaturi de colegi tai :)

| Kristinake a răspuns:

Http://www.newyorkdress.com ai putea lua citeva idei de aici! :)
sper ca te-am ajutat.

| LoRe_9829 a răspuns:

PAI O ROCHIE PANA LA GENUNCHI GENTUTA(plic) daca esti inalta de statura iti poti lua niste balerini dar daca esti mica de statura poti purta pantofi in special de lac