| Beea5654 a întrebat:

Peste scurt timp voi avea banchetul imi trebuie o rochie speciala,deosebita, as vrea rosie /neagra ceva care sa uimeasc in sensul pozitiv si sa iti ia ochii. sfaturi?

4 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Http://www.energicshops.ro/rochii-femei/rochie-cocktail-atmosphere.html
Rochia de mai sus nu e nici neagra, nici rosie, nici lunga, dar cred ca este tot ce ai nevoie ca sa impresionezi intr-un sens bun.

| IrinaIghi a răspuns:

Buna. Uite un link cu modele diverse si scurte si lungi si asimetrice :) http://www.dyfashion.ro/520-rochii-de-seara

| Beea5654 explică:

+vreau sa fie lunga rochia