| CMorfine a întrebat:

Pierce in limba sau buza?
Nu stiu unde sa imi fac. Vreau pareri de la cei care au deja.

7 răspunsuri:
| YunaFFX a răspuns:

Despre pierce-ul in limba pot sa spun ca in primele doua saptamani e destul de aiurea cu mancatul si bautul, mai ales cand vine vorba de bauturi acidulate. Dupa o perioada te obisnuiesti cu el si e chiar funny happy Mi se pare mai discret decat pierce-ul in buza. Dar, in final, decizia iti apartine. Sper sa te ajute.

| KarinaD a răspuns:

Am auzit că cel în buză îţi lasă semn şi îţi afectează dantura, iar cel în limbă e bun dacă vrei sa mănânci cu paiu 2 săptămâni =]] Mai bine fă-ţi în ureche câte vrei şi sunt mai puţine riscuri happy Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cot poti? Sau in cur? Te provoc

Răspuns utilizator avertizat
| darnme a răspuns:

In limba, clar. nimeni nu vrea o cicatrice in buza...

Răspuns utilizator avertizat
| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Si, si.