| inflicted a întrebat:

Pistrui făcuți cu makeup. Pro sau contra? Ati incercat? Stiti un tutorial bun?

3 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Daca chiar iti doresti fa'ti! E simplu. Ai nevoie de o pudra mai inchisa decat pielea ta. Iei o pensula de'aia mai groasa anumit pentru makeup, o bagi cu varful in pudra dupa care o scuturi usor pe fata ta.

| Katte a răspuns:

Sora mea a incercat cu Henna (e temporar) si a fost foarte dragut

| Katyk3229 a răspuns:

Buna
Da am incercat atunci nu aveam posturi acum am sunt pro si poti incerca cu o agrafă cu pieptenele si cu hienă