| anonim_4396 a întrebat:

Plătește Antonia aia presa sa scrie zilnic de ea că e senzuală?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca are nevoie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A expirat deja

| troleibuz a răspuns:

Presa scrie zilnic si despre Oana Roman.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru troleibuz):

Eu intru zilnic pe DigiSport și nu e zi să nu fie articol despre frumusetea ei

suntserios
| suntserios a răspuns:

La cum arata ce nevoie mai e sa plateasca

| Simpatic a răspuns:

Pai daca arata bine natural asta e, probabil unul de acolo o simpatizeaza si scrie despre ea. Dar fata de alte vedete care au bagat zeci de mii de euro in operatii si arata ca donatella versace, ea e chiar frumusica!

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca intra si multi barbati interesati de frumusetea ei.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Gigisport a devenit un pro sport sau sport.ro pe vremea cand aveau mai multe articole despre sani si b,,u,,c,, i decat despre sport in sine...

| gabicoo a răspuns:

Da! În natură!
laughing

| Ofiintă a răspuns:

În presa apar mentionate multe lucruri nesemnificative. Ei vor să stie și dacă poartă lenjerie sau nu.
Nu plăteste pentru asta.