| alice1990 a întrebat:

Plss ajutati-ma!
Vara asta am avut bretonul foarte lung si m-am tuns odata la coafor, mi-a crescut foarte repede si a doua data singura numai ca acasa mi l-am tuns foarte scurt bretonul(era mai sus de sprancene si venea urat). In doua saptamani sau 3 mi-a crescut foarte repede si frumos dar numai ca de la o anumita lungime bretonul mi se increteste si il tundeam des.Problema este ca in spate nu vrea de loc sa imi creasca.Ma tund cam rar in totalitate adica si in sapte si in fata.
Cum fac sa imi creasca parul si in spate sad?(am folosit ulei de ricin si nu mi-a crescut mai repede)
Am parul mediu ondulat, blond si mi se spicuieste foarte rar parul si ma dau cu placa la breton sa imi steie drept.

1 răspuns:
| BubuLina999 a răspuns:

Asa am si eu parul onbulat si blondut natural... daca vrei sa. ti creasca mai repede tunde. ti si tu din varfuri mai desc, asa sa il ai sanatos ...si sa creasca bine