| anca_7959 a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna daca extensiile cu clips din fibre KaneKalon sau oricum in afara de cele naturale sunt bune?

6 răspunsuri:
| SexyChick a răspuns:

Nu sunt bune pentru ca se vede ca nu sunt naturale si nici nu le poti indrepta cu placa tongue

| symo_2617 a răspuns:

Sunt bune...:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt bune, dar tot mai bune sunt cele din par natural, arata mai naturalwinking. pe cand la KaneKalonse deosebesc repejor extensiile big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune, se pot ondula si indrepta cu placa, nu ai probleme...nu se vad, doar ca te face sa iti cumperi cat mai curand si unele din par naturalbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de bune, eu am din acelea si le folosesc ori de cate ori am nevoie.Doar ca nu le intind cu placa, sau le ondulez.in rest sunt ok

| simona_3084 a răspuns:

Dupa parerea mea, extensiile din fibre kanekalon se vad bine pe parul brunet.nu sunt bune in sensul ca iti ia mult sa le ondulezi, iar daca vrei sa le piepteni se electrizeaza si se incurca rau.in rest sunt bunicelewinking