| Princessee a întrebat:

Pot gasi intr-un magazin din Bucuresti produse Victoria's Secret? (in principal cosmetice, dar si imbracaminte)

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Nu exista in Bucuresti.

| Solutionistul a răspuns:

Poti comanda de pe net. De exp pe hiris gasesti parfumuri victoria's secret http://bit.ly/1EUUxQW

| Kattth a răspuns:

Nu exista in Romania.Iti recomand sa iti iei de pe siteul oficial unde sunt preturile ok fata de siteurile din Romania unde sunt foarte umflate preturile si poti sa te trezesti si cu fake'uri.

| tzumpig a răspuns:

In aeroportul Henry Coanda Otopeni gasesti Victoria's Secret.

| unsimpluom87 a răspuns:

Exista doar in Cluj un magazin cu produse de la Victoria's Secret si Bath & Body Works la Vivo Mall. Observ ca le poti comanda si pe site-ul lor www.gioelle.ro.
Mie mi se par ca au la majoritatea produselor aceleasi preturi ca in America ca sa nu mai vorbim ca si transportul iti sare pretul sus. Produsele lor sigur sunt originale din moment ce au magazin in mall.
Mai gasesti cateva din produsele lor si pe aoro sau olx, dar nu-ti garantez nimic ca unii s-au fript.