| Valentina00 a întrebat:

Pot incepe sa port adidasi pe vremea asta?laughing

12 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

La mine ninge, nu stiu care e vremea la tine, dar nu cred

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce ne intrebi pe noi? tu nu stii ce poti lua sau nu in picioare?

| AirănMeidăn a răspuns:

De ce nu? Ti se pare ca e atat de multa zapada sau apa ca sa poti ghete? Poti purta orice dar depinde cum e la tine afara, nu ne intreba pe noi pentru ca nu stim.
Nu noi ne hotaram cum sa te incalti tu.

| EchoDemon a răspuns:

NORMAL! Eu port deja laughing))

| Anna0111 a răspuns:

Mie mi-e frig si in cizme sau ghete dar in adidasi? laughing

| Adde29 a răspuns:

Buna! Eu am purtat, dar mi-au inghetat picioarele :-)) si am ramas tot la cizmulite ..mai bine mai astepti putinel kiss. Apropo daca te referi la faptul ca te faci de ras daca porti pe vremea asta adidasi, sa stii ca nu e asa, gandeste-te la baieti. ei tot tenesi, adidasi, bascheti poarta :-).

| KawaiiiPanda a răspuns:

Nu vad de ce nu. Adica atata timp cat nu ninge sau nu sunt furtuni si nu sari in balti, e alegerea ta.Eu zic ca da.

| cookie14 a răspuns:

Eu nu suport cizmele. ma simt mult mai comod in tenisi si skateri si ii port in orice anotimp. deci daca te referai ca te faci de ras daca ii porti, iti propun sa nu mai iei in seama opinia celorlalti! porti ce ti place, cand vrei si unde vreilaughing

| oița112 a răspuns:

Noo, o sa iti inghete picioarele, si eu m-am dus acum cateva zile, si aveam picioarele inghetate!

| Andidaniel a răspuns:

Depinde de vremea din orasul tau, daca ploua des nu dar daca nu ploua dai inainte

| shegyi a răspuns:

Da! spor la purtat!

| Stroescu_Daniel_2000 a răspuns:

Eu port dejawinking tongue