| Daniichu a întrebat:

Pot sa am incredere in a cumpara lucruri dupa siteurile acestea?

http://www.darksideclothing.com/acatalog/Accessories.htm l

www.bluebanana.com

@.@ Vreau sa comand cateva haine de aici si as vrea sa stiu si parerea voastra. Daca cineva a mai comandat dupa siteurile astea sau stie siteuri cu lucruri de acest gen [scene] va rog sa lasati un link. :x Multumesc anticipat si of course. Fundita. :-*

Răspuns Câştigător
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! parerea mea este sa nu cumperi de pe site-uri online deoarece depinde de firma la marimea tricourilor, a papucilor poate nu iti trimit culoarea potrivita sau taxa la transport este prea mare, eu asta zic sa cumperi din magazine acolo poti proba nu ai de platit drumul si sti exact totul. sper ca te-am ajutat pa-pa.

2 răspunsuri:
| Daniichu explică:

Stiu dar am cautat in multe magazine si nu am putut gasi haine ca pe acestea. sad

| cotzik a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun draga dar nu cred ca ar fi bina sa cumperi pentru poate fi o eroare si sa cheltui banii fara nici un sens! ai incredere in mine cu toate ca nu prea am experienta dar stiu ce spun! crede-ma!