| KatherineH a întrebat:

Pot sa cer o mostra de fond de ten de la Sephora? Stiu ca se poate in Sua si alte tari, dar nu stiu daca si la noi.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te poti da cu mostra lor care pentru asta este pusa in magazin, o testezi dar nu mult ca o termini si nu o i ei acasa, te dai putin cu ea te uiti in oglinda vezi cum i ti stă si daca aia e culoarea cumperi fondul de ten nuanta aceea.

| alina2k18 a răspuns:

Da, eu am cerut acum cativa ani, au niste capacele mici de iti pun 2-3 pompite de produs, eu cerut si fdt si crema ca eram mai saracie cu tupeu pe atunci laughing
Dar daca nu au capacelele ar fi mai bine sa vii tu cu ceva recipient de acasa gen ambalaj de la o crema mica de ochi care sa fie curat si eventual degresezi total cu spirt.

| Yuoia a răspuns:

Magazinele de cosmetice au mostre pentru proba in magazin. Nu pentru luat acasa.

| dinaprilie a răspuns:

Cere sau si mai bine scrie la site-ul mama sephora si vezi daca au mostre gratuite.