Întrebare recomandată | Sinceritate a întrebat:

Poti fi fotomodel chiar daca ai inaltimea 1.60?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Model de sinceritate şi corectitudine...da, de ce nu?

Dar şi fotomodel, dacă eşti fotogenic(ă) şi îndeplineşti cerinţele fotografului.

| mona a răspuns:

Nu cred, e prea mica inaltimea

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Esti micuta.Incearca sa cauti altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| borntotwerk a răspuns:

Nu.

| NemNUZ a răspuns:

Nu, dar asta nu inseamna ca nu poti fi fotomodel, apucate de un sport :volei, baschet ( de preferat volei deoarece baschetul e mai dur ) inotul.

| michelia a răspuns:

Exemple exista: Salma Hayek si Eva Longoria. Amindoua au 1, 57 si pozeaza mult, fac reclame, defileaza pe catwalk.
Dar ele au ajuns asa migrind ( pasager) dinspre cinema. Aveau deja un nume, o reputatie, o cota mare ca sex simbol cind au ajuns si modele.
Daca vrei sa incerci, fa-o; poate dai peste un impresar nonconformist.
Inarmeaza-te insa cu mult realism si spera ( in prima faza) ca va fi doar o experienta.
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei cauta fete cu minim 175 si baieti cu minim180.

| AlleAlllexandra a răspuns:

Nu. Daca arati foarte foarte bine de la 1, 69 in sus. Alftel nu.

| Biankka a răspuns:

Din pacate nu.
Stiu ca trebuie sa ai minim 1 m 75.

| PurceluAtomic a răspuns:

Nu, sub nicio forma

| PupicAndreea a răspuns:

Din pacate, nu.

| 12UFFY a răspuns:

Nu, daca nu esti cunoscuta, nu ai un trecut in actorie sau nu ai aparut niciodata la TV.

| Nadiiii a răspuns:

Nu,trebuie sa ai minim 1.75

| AmfibiamAlex a răspuns:

Nu trebuie sa ai 1.75 minim