| Cla1727 a întrebat:

Poti sa iti aranjezi parul cum vrei in poza din buletin?

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Banuiesc ca da. Asta nu inseamna ca trebuie sa ti-l faci asa: http://bravonet.ro/files/2015/07/tunsi-cu-ciobul-cele-mai-urate-frizuri.jpg

| Florentina9210 a răspuns:

Nu. Parul din poza a actului de identitate trebuie sa stea normal. Carare pe mijloc si dat de dupa urechi.

| Eastwood a răspuns:

Poti sa ti-l aranjezi tu, dar ar trebui sa fie normal, avand in vedere ca e actul de identitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să ți-l faci cum vrei tu. Dar cu o singură condiție, să ai mereu freza aia ca să demonstrezi ca ești tu. laughing

| sorinel98 a răspuns:

Trebuie sa ai o freza decenta si trebuie sa se vada fata.