| dirtyraccoon a întrebat:

Poti sa iti faci nasul sa arate un pic mai pic folosing machiaj?

Răspuns Câştigător
| wonderwoman123 a răspuns:

Foloseste o pudra de conturare cu subton gri pe lateralele nasului iar pe centru sa aplici iluminator.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti!
Scotand ochii si pometii in evidenta, mai mult!

| alina2k18 a răspuns:

Mai mic?
Da
Vezi pe ytb...dar e pentru poze mai mult..in real tot cum il ai tu va arata si cu contouring and all that crap va arata chiar ciudat...
Pune ochii in evidenta prin machiaj sau buzele si nu va mai iesi asa tare nasul in evidenta daca il ai maricelwinking

| octav005 a răspuns:

Da, poti. daca iti vei da cu 10 straturi de fond de ten, iti va face nasul mai mic.

e ca si cum ai gletui o camera si ai da 10 straturi unul peste altul. deci se va incarca cu vreo 5 mm. poate mai mult