| MrkiddyKid1 a întrebat:

Prietena mea a cumparat o rochie de pe Nolla Boutique, dupa care a citit niste review-uri negative, a intrebat daca poate deschide pachetul sa se asigure ca rochia arata la fel ca in poze dar i s-a spus ca nu, ceea ce este foarte suspicios, pareri Nolla Boutique? Are rost sa se riste sa o plateasca? (e vorba de 200 ron) sau sa anuleze comanda?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cum ma sa te risti? pe banu tau comanzi,inca nu sa inteles? Pe banu meu eu comand,vrei bine, nu vrei? iar bine, concurenta ta poate va accepta sa deschid coletu, salut, sa refuze coletu la venire, si salut!

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca are review-uri negative mai bine sa il refuze, sunt multe astfel de firme cu haine de toata jena.
Nu o va lasa sa deschida pachetul la livrare pentru ca nu este colet cu verificare, pentru colet cu verificare trebuie sa plateasca mai mult la transport.
Spune-i cand mai comanda de pe net sa ceara livrare cu verificare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa anuleze comanda, iar daca ea a fost deja trimisa trebuie sa sune curierul ca sa-i spuna ca vrea sa fie anulata. Ar fi indicat sa se uite pe pagina de Facebook a site-ului (ma mir ca au asa ceva astia precum Nolla laughing ) inainte sa cumpere de pe site-uri obscure.

| Denisa0954 a răspuns:

Intra pe grupul de pe Facebook Recomandari/Diplome/Bannere si intreaba acolo

| Username272 a răspuns:

Trebuie să te lase, daca chiar nu te lasa eu zic sa te riști, totuși sunt sanse mari sa fie acea rochie, el poate isi face doar datoria si nu te lasa, dar rochia sigur este acolo

| Carmensita275 a răspuns:

Si eu am comandat de pe Nolla Boutique o rochie de 150 de lei.Pe site scria ca marimea S e 66 cm in talie si cand am probato era 60cm.Si nu raspund la telefoane pentru retur si foarte greu am reusit sa iau legatura cu cineva sa mi-a schimbe.Nu merita sa dea atati bani si sa isi piarda timpul si nervii degeaba

| Adriana_Vladeanu_1980 a răspuns:

Eu nu am reusit sa iau legatura cu ei si nu mai raspund la telefoane.
Sunt tepari!