| Maria1927 a întrebat:

Pro sau contra keratinei? Argumente, va rog

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Folosesc Ser si masca cu keratina si sincer parul a devenit lucios, nu se mai despica atat de repede, nu mai imi cade atat de multe fire ca inainte. Tratament cu keratina la salon, nu am facut, doar din produsele cosmetice care contin keratina am folosit, recomandate de alte fete si nu regret alegerea facuta.

| Violleta2022 a răspuns:

Contra!
Ca orice tratament sever asupra parului, nu-i recomandabil.

| 1234567anaa a răspuns:

Contra, o prietena de a mea a avut, era ombre la par. O luna a avut parul drept și superb apoi a început sa se rupă unde era blond. Cică este buna doar pentru brunete îndreptarea cu keratina.