| justme2226 a întrebat:

Produsele The Ordinary se găsesc în orice farmacii sau doar în Farmacia Tei?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doar în douglas din ce știu. dar mai bine le comanzi de pe daciem sau cum îi zice, am comandat și e ok, am plătit și cu cardul și n-am avut niciun fel de surpriză neplăcută, au mai multe produse și le iei și mult mai ieftin.

| AlexMh a răspuns:

Nu cunosc, dar de ce nu scrii pe google "Produse The Ordinary" sau "Gama The Ordinary", etc. si vezi ce site-uri cu produse iti apar? Daca apare si pe alt site in afara de site-ul farmaciei Tei (presupunand ca are site), sunt sanse de 99% sa aiba la vanzare. Bafta!

| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Le gasesti in magazinele Douglas, dar si pe internet. Spor la cumparaturi! happy

| TatianaIstrate a răspuns:

Vezi ca le gasesti si in parfumeriile Douglas daca s-a terminat stocul in Tei la anumit produse. Eu si de aici imi mai comand -- https://www.douglas.ro/b/the-ordinary/

| Crina2016 a răspuns:

Da, se gasesc in Farmacia Tei dar și în magazinele Douglas