| anonimmmmm a întrebat:

Pt baieti: Sunt plecata din tara de 2 saptamani, si peste 2 ma intorc inapoi, cum credeti prietenului meu ii va placea daca va vedea schimbari la fizicul meu, sau nu?(spre bine desigur) si nu extrem de mari schimbari?big grin

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca in poza esti tu sunt sigur ca orice baiat s-ar considera norocos.

| anonimmmmm explică:

Pfff...desigur ca sunt eu, nu puteti deosebi o poza reala de una falsa?batting eyelashes mi -au crescut urechiuseleblushingblushingblushing

| anonimmmmm explică:

Daca maicata se pensa de la virsta de 16 ani apai eu sunt popalaughinglaughinglaughing mincanieai firele care-s in plusrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| cornel a răspuns:

Iti va zice ca arati mai bine de cand ai plecathee hee

| katala a răspuns:

Oricine agreeaza o surpriza placuta, nu?

| Lilik a răspuns:

Am fost plecata vreo 2 saptamani, si la intoarcere mi-a zis ca sunt tiganca laughing ma bronzasem cam mult. acum sunt iar alba ...trebuie s-o iau de la capat big grin