| karla_3547 a întrebat:

Pt cele/cei care sunteti din Brasov, stiti saloane de bronzare mai ieftine decat in centru. Vreau sa merg cateva sedinte la solar ca sa nu fiu alba cand ma expun la soare. dar nu prea stiu saloane. Cam cat tine bronzul de solar?

3 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

Da e unul acolo langa piata astra, nu stiu sigur dar cred ca se numeste strada uranus.Este mai incoace de intersesctia cu calea bucuresti. Sper sa gasesti.
Bye

| Zâmbărici a răspuns:

Adica vroiam sa spun ca e pe strada uranuslaughingNu se numeste strada uranus.scuzewinking

| TąNyą a răspuns:

Stii ca de la solar poti face cancer de piele, nu?