| Pretending a întrebat:

Punctele negre si cosurile pot sa se ascunda cu fond de ten, pudra si corector?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Da doar de asta au fost si facute sa acopere imperfectiunile fetei.

| afrodita3333 a răspuns:

Da se pot acoperii cu un fond de ten cu putere de acoperire foarte mare si pudra.

| LanaDelRayFan a răspuns:

Da,poti.Dar eu nu mai am fiindca m-am dat cu o crema.Dar inainte aveam o groaza de puncte negre,si da, le acopeream cu pudra, corector si fond de ten, Dar cosurile erau partial vizibile, dar nu atat de mult.

| Maysa a răspuns:

Bună.
Da, se pot ascunde, însă mai bună este metoda naturală de a scăpa de coşuri şi puncte negre.
Pune într-un vas apă clocotită (sau ceai de tei), și apleacă-te deasupra lui. Pune-ţi un prosop pe cap! După ce te-ai aplecat, cu degetul sau vată, apasă pe fiecare punct negru. După ce ai terminat, spală-te pe faţă cu apă rece.
Baftă.

| BIOO a răspuns:

Cel mai bine este sa le tratezi BIO si daca doresti sa le astupi...fa-o cu un fond de ten natural ..sau sa contina ingrediente care provin din culturi controlate biologic! Da-mi id-ul tau in privat si te indrum ce sa faci sa scapi de povara! Succes!