| Jardelin a întrebat:

Puteti posta aici Top 5 parfumuri care v-au placut, innebunit, excitat, bulversat, obsedat, etc, etc, de cand va stiti pe aceasta planeta? happy

Am si eu un Top 5 personal pe care nu il fac public inca. Dar trebuie sa ma credeti ca el exista. Cine posteaza un cat mai apropiat de al meu primeste funda si felicitari!winking

P.S. Nu trebuie sa fi detinut acele parfumuri. Nu conteaza unde le-ati mirosi, ceea ce conteaza este sa va fi placut mult mult mult de tot.

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cristian Dihor laughing

| InvatamProgramare a răspuns:

1. Guerlain l'homme Silver

| Anomaly080 a răspuns:

1. Versace Eros
2. Coco Chanel Allure
3. Invictus Pacorabanne
4.Tom Ford Black Orchid
5.Crees Viking