| PrințesaDeAur a întrebat:

Puteti sa imi recomandati niste parfumuri mai florale? Care sunt parfumurile voastre preferate si de ce tip sunt?(ca de ex. fructate.etc )

6 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Imi place so elixir purple de la yves rocher, este floral-fructat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Zara am gasit un parfum super frumos, floral-dulce : Wonder Rose se numeste. Persista, e un miros foarte frumos si e si ieftin happy

| acerr a răspuns:

Eu eram fan roccoco, dar nu stiu daca se mai face, si la baiaeti recomand Tabac, este si deodorant! super miros

| Bondarel99 a răspuns (pentru Justme1997):

Cat ai dat pe el?

| Justme1997 a răspuns (pentru Bondarel99):

150 lei

| Rania1202 a răspuns:

Buna,personal ador gucci flora.