| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati niste saloane de coafura foarte bune din Arad? Gen, un salon cu hairstylisti care sunt la curent cu trend-urile din zilele de azi. Eu vreau sa ma tund 'long wolf cut', dar parca simt ca ar fi o idee proasta sa imi fac astfel de tunsoare in Romania, mai ales in Arad.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea Cristi din Bucuresti, nu vad rostul in a-mi lasa astfel de comentarii. Ce vrei? Sa ma plimb prin tot Aradul si sa intru in toate saloanele si sa ma tund la fiecare? Sa vad care e mai bun? Ar fi culmea, de aia am postat o intrebare ca sa imi recomandeze cineva care stie cateva saloane de 5 stele. No hai mars.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Recomande* scuza ma

| Adelamaria16 a răspuns:

NEW LOOK CENTER știu și parcă este pe Bulevardul Arad 12 srl? Sa nu zic vreo prostie