| kisskiss1999 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie un mod prin care pot sa-mi fac parul sa-mi creasca mai repede?big grinthinking... Adica parul meu creste cam 1-2 cm la doua luni si chiar daca il dau cu ulei de ricin sau ulei de masline nu merge. Please dati-mi si mie niste >sfaturi:d< /... Mercihappy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește măști hidratante care le poți procura de la salon. Nu uita că tăiatul vârfurilor la 2-3 luni ajută la creștere.
Pa, pa.