| Robeeert1 a întrebat:

Recomandați mi o mască bună care să-mi curețe în profunzime fața, simt că spălatul pe față nu e de ajuns. Am ten mixt un pic sensibil.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| biancaebar a răspuns:

Poți încerca sa îți speli fata cu săpun și cu un prosop ud și scurs bine (prosop gen de cap sau de corp dar mărime mică). Ai sa vezi ca o sa îți simți fața muuuuult mai curată. Și dacă vrei opțional sa îți faci o masca de argila verde 2-3 ori pe săptămâna pentru a lua impuritățile.

| MTatiana a răspuns:

Foloseste masca cu carbune activ de la Farmasi. Este foarte buna.
Pentru cumparare - https://catalogfarmasi.com/inscriere/