| newaccountbye a întrebat:

Recomandați-mi un site de unde pot cumpara bijuterii pentru evenimente (nu trebuie sa fie din argint/aur), ma interesează sa le port doar o seara.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi in Mall si le vezi direct cu ochii tai. Online se mai intampla sa nu primesti ceea ce comanzi.

| dullcat a răspuns:

Buna.Din astea gasesti si in orice magazin fizic, nu cred ca merita sa platesti transport.Si as zice ca e mai ok sa le vezi real, nu din poze. Unele bijuterii, cu pietricele de exemplu, arata tare aiurea in realitate.

| ReddY25 a răspuns:

Splend'or

| DonMoldo a răspuns:

Teilor,Sevda,Glamira sunt multe ai de unde sa alegi daca nu vrei ceva de calitate du-te la un amantet gasesti acolo.

| smekera123 a răspuns:

Buna! Este mayheath care este și ieftin și la fel este și pursehuit.ro sper sa ca te-am ajutat!