| Văcăreanu_Cosmyna_2000 a întrebat:

Recomandați șamponul Garnier sau Elseve?

Răspuns Câştigător
| ahkt a răspuns:

Hey, dintre astea doua alegerea mai buna ar fi Elseve dar cel negru cu roz. Nu mai stiu exact cum scria pe el...

| Văcăreanu_Cosmyna_2000 explică (pentru ahkt):

Mulțumesc frumos!????????

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aș recomanda să iei ceva dermatocosmetic dacă tot ia legătură cu scalpul, pentru balsam poți și elseve, garnier etc...

| darrio2007 a răspuns:

Syoss.

| Ofiintă a răspuns:

Klorane.

| Rihanna20B a răspuns:

Dove, nivea sau pantene. Astea ți le recomand. Sunt cele mai bune și poți folosi și balsam de par pentru a-l avea mai mare și mai sănătos. (nu va supăr dacă îmi dai fundă)

| Simplic22 a răspuns:

Recomand șamponul Elseve, dar sa ți-l iei pe tipul tău de par.