| Com3 a întrebat:

Revin din nou cu o intrebare.
Ce alegeti dintre : Blugi negri - Camasa alba si tenisi albi
Blugi - Tricou - Geaca de piele - Tenisi albi
Puteti sa si argumentati?
Dau funda, multumesc anticipat.
PS : Camasa merge bagata in pantaloni, la tenisi? Sau e prea elegant?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua. E mai comod.
Port 3-4/7 camasa alba, sunt satula.

| soloangel01 a răspuns:

Depinde de eveniment. Daca e petrecere sau ceva eu as alege a doua varianta. Cu prima varianta ar merge la banchet. Camasa se scoate din pantaloni daca nu ai pantofi macar.

| Mykymu a răspuns:

Blugi negri-camasa alba- tenisi. O sa arati mai bine asa. Cealalta varianta arata foarte putin mai rebela. Camasa arata bine scoasa din pantaloni. Sper ca te-am ajutat.winking

| Ralucaa69 a răspuns:

Blugi negri - Camasa alba si tenisi albi, deoarece acest stil mi se potriveste mie. Camasa merge bagata in pantaloni.