| Drodo a întrebat:

**ROG RASPUNSURI SERIOASE, NU ESTE INTREBARE LA MISTO**
Salut, am 15 ani, am ceva par in fund(puf mai mult gen adica foarte mic) cum as putea sa il deteriorez? Pana acum nu am mai facut-o si din pacate tatal meu nu mai locuieste cu mine si mami si nu prea pot sa cer sfatul unui "barbat".

Răspuns Câştigător
| CIaudiu a răspuns:

Te duci la un salon de epilare

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Raspunsuri serioare?
Marș troll.

| Drodo explică (pentru danbnz):

Nu toti avem un "barbat" in familie sa ne explice anumite chestii, poate tatal tau locuieste cu tine dar tatal meu nu mai locuieste cu mine si mama, si nu am de unde sa stiu aceste chestii