| OnutzaDragutza33 a întrebat:

S-a vopsit cineva cu blond auriu Rose de la syoss? Care sunt rezultatele?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiai ca vopseaua de par de care zici iti ataca pielea capului? Mai bine foloseste o vopsea organica. Nu va fi acelasi rezultat si va trebui sa te vopsesti des dar iti protejezi sanatatea asa.

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi poți spune câteva vopsele care nu deteriorează părul prea tare? Plss

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Da, este un rezultat uimitor! Doar ca cel mai naspa lucru e ca trebuie sa te decolorezi pentru a avea rezultatul dorit. Depinde ce culoare ai tu la par.