| Criss1105 a întrebat:

Sal all! As vrea si eu sa ma vopsesc dar nu stiu ce >culoarebig grin am fata avala sunt satena inchis si am ochii caprui-verzi... ce culoare m'ar avantaja?!

7 răspunsuri:
| aaaaaaa1 a răspuns:

Eu cred ca brunet

| andreea7520 a răspuns:

Ştii, nu contează doar forma feţei şi etc, contează şi restul trăsăturilor, cel mai bine e să te duci la un salon foarte bun din oraşul tău şi întrebi acolo ce culoare te-ar avataja mai bine, tipele de acolo se descurcă bine, că doar de aia au fost angajate! happy Succes:*!

| vintageheart a răspuns:

Eu cred cati sta bine satena din poza.Satenul inspira incredere.Ar trebui sa NU te vopsesti si sati pastrezi parul sanatos si natural.Si eu sunt satena si cand voi fi mai mare cred ca imi voi face probabil niste suvite blonde. Poti sa incerci daca iti place insa nu stiu daca da bine la ochi verzi.

| Georgianna3723 a răspuns:

Cred ca te-ar avantaja atat o culoare putin mai inchisa decat cea pe care o ai acum, cat si un blond castaniu(sau o nuanta apropiata).

http://www.animavita.ro/image/ScreenShot079.jpg
Dintre imaginile astea eu zic ca ti s-ar potrivi :Blond Deschis, Blond Natural sau BLond Aluna:)(scrie de`asupra:D).
Sper ca ti-am fost de ajutor!:*Succes>:D

| Criss1105 explică:

Ei bine tenul meu este masliniu

| asdgfhresry a răspuns:

Roscata, sau un blond putin mai inchis thinking

| madalina_8123 a răspuns:

O culoare putin mai deschisa. Depinde si de tenul tau. Presupun ca nu e chiar alb. Poti incerca un caramel.