| elektron a întrebat:

Am niste cosuri infundate(acnee) care imi ies pe fata. Mi sa recomandat de catre dermatolog sa ma dau cu betadina. Acum nu stiu cum ar trebui sa fac asta ca trebuie nu stiu cum combinata cu apa distilata ma rog... Daca o dau simplu fara acea combinatie se intampla ceva? Si mai folosesc si un sapun de curatare de la Effaclar si o crema Effaclar duo. Sunt bune?

Răspuns Câştigător
| girl00 a răspuns:

Daca ti s-a recomandat de catre un dermatolog foloseste-o cu incredere..nu mai cere sfaturi ''ca daca sunt bune''..ca ceea ce-mi prieste mie nu-ti poate prii tie si tot asahappy succes
^-^

4 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Betedina se foloseste ca atare, doar ca te picteaza pe fata fa-o seara.

| LadyCrazy999 a răspuns:

Da sunt destul de bune, dar mai bine folosestele searahappy

| loredanaFS a răspuns:

Buna. uite un articol care sigur ti-ar putea fi de folos http://fetelestiu.ro/......materapie/

| xAudCulorix a răspuns:

Da sunt foarte bune si eu le folosesc.