| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

Sal, am o intrebare pentru. baieti, ar fi mai bine ca o fata sa fie machiata sau nemachiata >?

7 răspunsuri:
| adriana996 a răspuns:

Un machiaj fin si natural cum ar fi putin rimel pe si pleoapa inferioara si pe cea exterioara si creion pe ambele pleoape in interior.E cel mai fin, natural si frumos machiaj.Contureaza foarte bine ochii.Si nu uita si de fond de ten sau pudra daca ai pete rosii si cosuri.

| dodo1530 a răspuns:

Ce ai zice daca sa se machieze dar nu multicolor cum ar fi cu maroul ala culoarea lielii sao cum ii ziceti voi si cu ceva negru sau maro ff inchis spre esterior?

Răspuns utilizator avertizat
| eddard a răspuns:

Nemachiata

| Barblaster a răspuns:

Nemachiata, ce e mult strica

| Sohappyicoulddie1995 a răspuns:

Pentru ce sa fie machiata? nu vrei sa i vezi fata reala, naturala?

| Iitizarap a răspuns:

Depinde unde vrea sa iasa fata de obicei mie imi placa putin rimel si putin ruj at e mai imp la o fata sa se vada natural decat cu toate prostiile pe ea.