| ExXify50 a întrebat:

Sall am o intrebare pentru. voi fetele:cum reusiti sa mergeti pe tocuri? ca am vazut azi o fata si avea o pereche de tocuri si am crezut ca isi va rupe picioarele laughing cum e si gheata.chiar ma tot gandesc la asta adiica calcati pe varfuri sau cum faceti?

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie o incaltaminte in care sa te simti ffff lejera, si cu putina exersare iti spun eu ca intr-o saptamana ai sa mergi cu tocuri ca si cand te-ai fi nascut cu elelaughing.eu am purtat cam 10 ani zi de zi tocuri de 15 cm cui si cand le-am lasat parca calcam in strachinilaughing)nici o incaltaminte cu tapla joasa nu ma multumestewinkingdar cum starea de sanatate nu imi permite altceva decat adidasicryingincerc sa ma obisnuiesc cu eicrying

| lauriss86 a răspuns:

Eu nu pot sa merg pe tocuri inalte si fetele care isi pun tocuri desi nu stiu sa mearga pe ele imi sunt total dizgratioase.uratttt...par cocostarci! imi pun tocuri dar joase si prefer asa decat sa fiu la moda cu tocuri cui pe 15 20 de cm sau cat or avea si sa arat penibil.

| roxxyy2000 a răspuns:

Nu, calcam chiar normal...nu stiu cum pot sa itit explic car nu e greu deloc.laughing calcam exact ca si tinelaughing dar stai linistit ca nu patim nimic:* nu am cum sa te lamuresc.Dar nu toate fetele pot merge pe tocuri trebuie sa te obisnuiesti:*