| nocunt33 a întrebat:

Sall. Stie cineva tratamente/ medicamente/ solutii pentru indesirea si impotriva caderii parului? Dau funda ✌

3 răspunsuri:
| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Buna.Incearca masca cu galbenus de ou si ulei masline.Te dai la radacini cu jumatate de ora inainte sa-ti faci baie si dupa te speli normal. Sper ca o sa-ti fie de folos.

| Moonset a răspuns:

Sucul de ceapă, usturoi sau ghimbir, Ardeii iuţi...

| GreenEyesRedLips a răspuns:

Bună seara! Cumpără-ți 5 fiole de vitamina B1 și 5 de vitamina B6 și pune-le în șamponul cu care te speli.Alte soluții:uleiul de ricin, de măsline, de argan. Succes! O seară frumoasă!