| Cipy23 a întrebat:

Am parul carliontat, si vreau sa ma duc sa ma tund scurt in parti si la spate si sus imi nu stiu cum sa ii zic frizerului sa ma tunda. Aveti ceva idei? Pozele ar fi perfecte si am 15 ani ( nu stiu daca ajuta cu ceva ca v-am zis varsta dar na mai sti

Răspuns Câştigător
| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Spune-i ca vrei tuns pierdut pe dupa urechi si in spate si sus din foarfece.

2 răspunsuri:
| Psycchosoccial a răspuns:

Ti-as sugera sa te tunzi pana la umeri sau deasupara umerilor. Dar nu stiu ce sa zic, depinde de forma fetei tale si de preferinte. happy