| anca118 a întrebat:

As vrea sa stiu unde se mai gasesc bratari asemanatoare cu astea: http://www.okazii.ro/accesorii-dama/altele/bratari-fluor escente-din-silicon-a44475146.Mentionez ca bratari din astea am si eu si as vrea alte modele asemanatoare cu astea. Unde as putea sa gasesc... ..in ce magazin? P. S. Sunt din Timisoara! Va multumesc!:-*

1 răspuns:
| allthree a răspuns:

Not Found

The requested URL /accesorii-dama/altele/bratari-fluor was not found on this server. NU MERGE SERVERUL DE PE LINK-UL INTRODUS ALT LINK PLISE DACA VREI SA TE POATA AJUTA CINEVA!