| ZuZu_2582 a întrebat:

Ce fel de haine se poarta vara asta? Ce fel de rochii?

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Se poarta rokitele vaporoase, fuste si pantaloni scurti cu talia inalte in culori pale, sandale colorate pe platforma, bijuterii florale, printul floral e foarte trendy si perlele se poarta ca bijuterii, incearca si liniile (noul trend 2011)

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce vrei tu.

| vanessa_9277 a răspuns:

Pai pantalini scurti de blugi (foarte scurti)si o camasa transparenta cu un nod la teral.sau bulgi cu turul lasat si o pereche de vansi si o bluza militareasca (modelul la bluza sa fie militaresc cu cachii, maro si gri.

| alienq a răspuns:

Http://www.tzoale.ro/
sunt in trend cauta acolo si vezi cam ce se poarta