| anonim_4396 a întrebat:

Sa va intreb ceva ciudat.Deci,ieri mi-a iesit o gropita si eu stiam ca tu te nasti cu gropitele nu iti apar pe timpul vietii.Va intreb:este normal? Si poate unul dintre voi sa-mi spuna ce inseamna asta sau de ce a aparut (stiintific sau legende, oricum).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre ce fel de gropite vorbesti?

| 0Alexander0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gropite de la obraji

| anonim_4396 explică (pentru 0Alexander0):

Alea apar cu timpul, nu e musai sa te nasti cu ele. Da, este normal sa iti apara in timp, mai ales cind te ingrasi putin la fata. Iar daca mai ai pe cineva in familie cu gropite, le mostenesti. Copiii cu gropite sint frumusei. Ce mai mari, au oarece farmec.