| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva de pe site-ul Armilla Silver? As dori sa fac si eu o comanda insa este enervant faptul ca acele costuri pe transport si ce mai e le aflu abia duoa finalizarea comenzii..si nu stiu daca merita.
Un sfat va rog? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Introdu obiectele in cos, introdu niste date, si inainte sa platesti (online sau ramburs sau ce optiuni sunt disponibile, da-i back. O sa observi intr-un articol/intr-o pagina de pe site, care sunt costurile, ce inseamna, sa stii sa-ti calculezi dinainte ce si cum, sa fi "pe buget").