| Andreipop123 a întrebat:

Salut, a folosit cineva Zineryt pentru coșuri? Dispar coșurile?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Trebuie sa stim cauza cosurilor ca sa stim daca un produs le face sa dispara, nu cred ca Zineryt face sa dispara ceva, dar stiu ca usuca cosurile, adica te poate ajuta in anumite situatii.
Mai stiu ca se aplica seara iar dimineata ai nevoie de o crema hidratanta cu care sa te dai in cazul in care ti-a uscat serios tenul!
Poti citi si aici https://acneea.info/zineryt-solutie-impotriva-acneei/