| Anonymus12300 a întrebat:

Salut! A încercat cineva (fete) să își decoloreze mustața cu apă oxigenata?
Funcționează?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sigur că merge dar de ce ai avea - tu fată - mustața albă?

| Anonymus12300 explică (pentru sierra1):

Pentru ca nu e foarte multa și nu prea se vede, mă gândesc că daca ar fi decolorara nu s-ar observa deloc

| sierra1 a răspuns (pentru Anonymus12300):

Spor!

| paul123paul123 a răspuns (pentru Anonymus12300):

Decoloreaz-o este corect sa fac asta, daca nu iti place o epilexi la salon, dupa nu mai umblu la ea, sau iti spun la salon ce sa faci, insa cred ca nu o sa fie probleme, cauta si pe Youtube video pe google cu cei care au facut

| Catrice a răspuns:

De ce sa nu o vopsești?

| Eireann a răspuns:

Nu stiu daca functioneaza dar o mustata blonda nu este mai sexy decat una bruneta. Ia niste benzi de ceara pentru fata si scapa de ea, mai ales ca spui ca nu este multa.

| iulia0514 a răspuns:

Https://www.springfarma.com/......ucati.html Încearcă asta mai degrabă dacă ai mustață și dacă o decolorezi tot acolo e dacă ești bruneta și o decolorezi riști sa iasă mai mult în evidenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cecqi vrea tu care esti fata mustata alba? Ai putea să o iei cu benzi speciale sau cu aparat eu am avut aparat nu te doare deloc

| 94Lucifer94 a răspuns:

Depinde la ce te referi, de obicei la fete poate fi observat un puf, că dacă au mustață deja trebuie epilată. Unele femei folosesc chiar lama de ras, insă nu recomand ci doar avertizez. Lasă naibii că nu se uită nimeni cu lupa la puful tău

| Scorillo a răspuns:

Las-o sa creasca. Daca creste poti sa o rasucesti. E semn ca o sa-ti creasca si barba. E niste pilozitati - sufletu conteaza

| M678 a răspuns:

Bună! dacă ai Carrefour în oraș poți căuta la produse depilatoare crema decolorantă Les Cosmetiques depilation cremă decolorantă care te ajută într-o oarecare măsură, depinde cât de negru este firul. Îți las link aici: https://carrefour.ro/......9-12007863 nu știu cât de brunetă ești dar nu lua puful din alte zone ale feței...eu așa am ajuns să îmi epilez și bărbia din prostie laughing