| Adrian1331 a întrebat:

Am 14 ani,sunt baiat si am sprancenele cam "urate" si cat de cat subtiri, ar fi ok sa ma pensez? Nu vreau raspunsuri de genu ca nu e ok sa ma pensez de la 14 ani etc.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este mai bine daca pui un scotch pe ele si tragi iute, ca se ia usor, fara durere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te pensezi e bine macar sa te lasi pe mana cuiva priceput si de incredere.Nu te apuca singur sa iti faci cine stie ce contur sau forma care crezi tu ca e buna. Apeleaza la cineva priceput pentru asa ceva.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Dacă ai sprâncenele subțiri ar fi bine să le lași așa, fără să le pensezi. Părerea mea e că un look natural arată mult mai bine, în special la băieți. Dacă le lași așa, o să pară ca ai mai multă încredere în tine. Eu așa consider. Sper că te-am ajutat cu ceva.

| BuffaloSoldier a răspuns:

Nu te pensa...Fii barbat. Ramai natural!

| EraserHead a răspuns:

Eu m-am pensat, de fapt vara-mea m-a obligat sa o fac. Iti sugerez sa nu o faci lasa-le asa cum sunt.

| Iwliaaa a răspuns:

Depinde și de fizionomia ta, dar cel mai ok te duci la un salon de înfrumusețare și îi spui fetei / doamnei de la pensat să te penseze cum crede ea că este mai ok și te-ar avantaja. Succes!