| Tzigaret a întrebat:

Salut.
Am 21 de ani si pana in momentantul asta am avut parul foarte des si inca il am destul de des si mare.
Insa ma ingrijoreaza un lucru, am observat ca in partea stanga, la frunte pot sa vad o portiune putin goala, dar nu de tot, au ramas firicele foarte mici. Avand in vedere ca imi tin bretonul pe partea stanga nu se observa nimic, insa daca imi dau bretonul peste cap, se vede putin si parca e deranjant.
In partea stanga nu am probleme deloc si nici nu imi cade parul, nici cand dau cu piaptanul, nici cand ma spal pe cap, este oare posibil sa am putin lipsa pentru ca dorm tot mereu pe partea stanga si cum stau pe perna sa pun presiune pe fire sau nu stiu.
Adica, tatal meu este chel intr-adevar si bunicul din partea tatalui a fost chel, insa mama are un par foarte des si asa il am si eu, la fel si bunicul din partea mamei, la fel si bunica.
Sora mea are foarte mult par lipsa, la 32 de ani pentru ca seamana cu tata, are parul saten deschis ca el, eu il am brunet inchis, ca mama ...bine al ei e negru total, dar nu conteaza.
Pot primi niste sfaturi? Care poate sa fie cauza dupa voi si ce imi recomandati sa fac?
Dau funda, multumesc!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te stresezi mult iti cade

| Tzigaret explică (pentru mgtow):

Mama...deci te iubesc, m-a ajutat mult raspunsul tau laughing