| Abovethesky2018 a întrebat:

Salut.Am 35 de ani si totusi nu am par facial(barba,mustata). Recunosc ca imi creste, dar foarte putin comparativ cu alti barbati.Ma simt in dezavantaj, sa spun asa.Iar intrebarea mea este:sunteti mai mult sau mai putin atrase de o astfel de persoana?

14 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Esti un norocos! Mie imi plac barbatii fara barba, desi al meu cand isi lasa mereu ii spun "parca te duci pe Muntele Athos la calugarit" laughing... Alti barbati au, altii nu. Esti castigat ca nu investesti prea mult in cosmetice si aparatura pentru ati elimina parul facial.

| Abovethesky2018 explică (pentru MihaelaDart):

Multumesc.As fi investit, sa fiu sincer ca imi place sa am toate tampeniile, electronice.Dar asa am un banal aparat de ras, ma plictisesc si el tot inca functioneaza big grin

| Liviu a răspuns:

O sa iti spun ceva sa te amuze.Ai fi preferat sa ai o barba cum am eu? foarte rara, si ciocul foarte blond spre alb? eu sunt tanar am 27 de ani, dar ciocu meu,(daca imi las doar cioc) o sa ma imbatraneasca, deci e blond spre alb.In rest, eu sunt saten, nu pot sa gasesc explicatie.Am purtat si barba, dar nu imi place ca e rara, prefer cioc, find chelios ma aseaza mai bine.Asta iti e gena happy tatal meu are o barba foarte deasa, bunicul meu in schimb are o barba mai rara si el are ca si mine problema asta.Se mosteneste happy

| Frank51 a răspuns:

Daca esti frumos nu iti trebuie barba.

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Bă nici mie, stai liniștit, pentru că ca să ai barbă mare, trebuie să ai anumite gene mai dezvoltate, pe scurt că nu ai prea mult păr pe față, e vina lui tăică-tu că a avut gene proaste pentru barbă.

Poate taică-tu ți-a dat gene pentru o puulă groasă, crede-mă puula groasă e bazăhappyPS:

PStongueână la urmă nu fuuți cu barba, asta dacă nu dai limbi.

| Demidol a răspuns:

De ce te simti in dezavantaj? Cheltuiesti mai putin cu barbieritul. Sau vrei cumva sa arati ca o maimuta? Crezi ca esti mai barbat asa? Mintea si educatia nu stau in barba. Ba chiar eu cred ca cei care isi lasa barba o fac de lene. Ca sa nu se rada prea des.

| Abovethesky2018 explică (pentru Demidol):

Da,este adevarat ca cheltuiesc mai putin, am timp mai mult.In 5-10 minute maxim am terminat, o data pe saptamana.Dar totusi, uneori o schimbare de look, era binevenita happy

| 1231242 a răspuns (pentru Demidol):

Salutări!

Să îmi bag puula, adevărul doaresad

| DenisaO98 a răspuns:

Nu, stai liniștit. Unora nu le plac persoanele păroase.

| Abovethesky2018 explică (pentru DenisaO98):

Am inteles, multumesc.

| ryuk1000666 a răspuns:

Aha, am inteles. Esti singur si vrei sa gasesti o scuza?

| Abovethesky2018 explică (pentru ryuk1000666):

Am intrebat doar, fiindca recent am vazut un pusti.Il stiu de cand era mic copil, iar acum este plin de par pe fata.

| XrainWatch a răspuns:

Nu bro, stai chill! Cunosc multe pers de genul