| Casper003 a întrebat:

Salut, am banchetul de sfarsit de clasa a 8-a si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac. PS. Sunt baiat!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca Cezar Ouatu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GOL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu fii ca toti astia, gen '' cocalari ''.
te vei descurca tu.

| KrEaThYvE a răspuns:

Imbracate alegant. totusi e ultima oara cand te distrezi cu toti colegi tai, dar sa nu fi si extrem de eleganthappy

| Laugh25 a răspuns:

O camasa si pantaloni de la un costum si gatahappysi ca sa fii mai elegant poti sa ai un papionhappysau un trandafir la buzunarul de la camasalaughing

| creata13 a răspuns:

O camasa, o pereche de pantaloni negri, pantofi(sau tenesi...mai nou asa se poarta si vine bine), papion/cravata si un sacou(optional...ca pana la urma o sa ti se faca destul de cald)cam atathappy.Si daca vrei ai putea sa te joci cu culorile.De ex:poti sa-ti iei o camasa colorata(mov, albastra) si sa-ti asortezi cravata sau papionul.Sau ai putea sa-ti iei camasa alba si sacou colorat, oricum important e sa te distrezi si sa ramai cu o amintire frumoasahappy

| Casper003 explică (pentru creata13):

Cu ce pantaloni de alta culoare s-ar asorta tenesii, ma gandesc sa-mi iau uni de la Se7en negri sau albastri.

| AndrewThinks a răspuns:

Si eu am avut banchetul anul acesta asa ca iti spun din proprie experienta. Cel mai bine ar fi sa ai niste pantaloni negri sau blugi inchisi la culoare iar in partea superioara a corpului o camasa, nu o culoare foarte tipatoarem, rosu sau altceva. Albul ramane la putere si poti purta camasa fie scoasa fie in interiorul pantalonului pentru a se vedea cureaua pantalonilor, care trebuie asortata cu pantofii ( nu trebuie neaparat ). Poti avea un sacou dar sport nu ca la nunti sau inmormantari. Poti avea papion care sa fie neaparat plin de culoare. Trebuie sa te simti neaparat bine si nu te compara cu ceilalti la tinute. Succes la haine si distractie placuta!