| ionycaAmy a întrebat:

Salut happy am bretonul decolorat deci merge orice culoare sau solutie pe el dar vreau sa stiu mai bine cv de la farmacie gen violet de gentiana (am avut suvite mov.dar si roz) si acum vreau un rosu foarte inchis dar intens orice numai sa nu fie roz
stiu ca as putea folosi o vopsea permanenta sau nuantator dar vreau de proba sa incerc daca stiti ceva de la farmacie, multumesc si dau funda!

1 răspuns:
| SOPHIEDUNE a răspuns:

Violetul de gentiana arata bine, presupun ca poti combina albastrul de metil cu violetul de gentiana, ar arata super! happy