| Junseng a întrebat:

Am citit pe un site ca poti sa te epilezi permanent cu bicarbonat.Stie cineva sigur sau de la cineva care a incercat? E bun orice raspuns

Răspuns Câştigător
| Happy33 a răspuns:

Nu iti recomand. Iti poti irita pielea si face infectii. Cel mai bine daca vrei sa te epilezi permanent este laserul. Ca pret depinde acum poti gasi oferte. Iti recomand totusi sa ramai la epilare cu ceara.

1 răspuns:
| metehne a răspuns:

Nu prea sună okay treaba asta cu bicarbonatul. Îți sugerez să rămâi pe variantele clasice.