| andr3im1 a întrebat:

Salut, am fost la salon și m-am tuns și i-am cerut să-mi taie și sprânceana, să facă o linie știți voi la ce mă refer și nu-mi place, în cât timp o să crească înapoi?

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Depinde de genetic, nu exista un timp anume, difera de la persoana la persoana.

Dacă te referi sa taie gen sa facă despărțitura aia mica, probabil îți va creste în locul acela în cam aprox 3 săptămâni. Oricum vei avea de așteptat asta îți zic sigur, dar, poți lua un marker și sa desenezi acolo big grin.