| anonim6_4936 a întrebat:

Salut.am la ambii genunchi niste pete maronii(parca ar fi bataturi)si arata f uratsad cum sa scap de ele? nu pot purta fuste scurte, sau pantaloni scurti pentru ca se vede uratsad iar pielea de acolo e destul de moale.nu e batatura propriu zisa.nu stiu ce sa fac.plss helpsad mersi
fundita

Răspuns Câştigător
| Beykutza a răspuns:

Cumpărați o crema de galbenele și eu am pățit la fel dar mi-am cumpărat crema și mi-a trecut.(Costa 5 lei maxim).

1 răspuns:
| Gentleman_2265 a răspuns:

Amesteca faina de griu, cu miere, cite doua parti egale,(2 linguri mari) si toata compozitia fierbe-o in lapte dulce pina scade si devine viscoasa. Se aplica seara in strat subtire, iar deasupra se pune o frunza de varza cruda, si in final se bandajeaza. Garantat in cel mult 7 zile dispar cu totul si intinde si pielea. Daca nu imi dai funda acum, mi-o dai dupa ce vezi rezultatul ok? Ciao!